یکشنبه 6 سپتامبر 2020 - 16:13
کد خبر : 5322
فیلم: مردان قوی هیکل ایرانی فاتح مسابقات ورزش های قدرتی جهان

فیلم: مردان قوی هیکل ایرانی فاتح مسابقات ورزش های قدرتی جهان …
.
برگزیدگان تیم ملی برای اعزام به مسابقات جهانی ورزش های قدرتی (پاور لیفتینگ)
.
با پایان مسابقات انتخابی، برگزیدگان تیم ملی برای اعزام به مسابقات جهانی ورزش های قدرتی (پاور لیفتینگ) در روسیه مشخص شدند.
تیم ملی کشورمان از مدعیان قهرمانی ورزش های قدرتی در جهان است و تاکنون چندین مقام قهرمانی و نایب قهرمانی در بخش های تیمی و انفرادی بدست آورده است.

مسابقات انتخابی تیم ملی اتحادیه ورزشهای قدرتی جمهوری اسلامی ایران دیروز جمعه (۱۴ شهریور ۹۹) در تهران پایان یافت.

این دوره از مسابقات با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی در چهار رده سنی نوجوانان و جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان با حضور ۷۵ ورزشکار از سراسر ایران در مدت سه روز برگزار شد.
دوره های بازبینی و اردوی دوم تیم ملی ۵ مهرماه در شهر تالش برگزار خواهد شد.
تیم ملی کشورمان با ۱۲ ورزشکار با سرپرستی و مربیگری سید صامد قریشی در مسابقات جهانی ورزش های قدرتی در روسیه حضور خواهد یافت.
مسابقات جهانی روسیه ۳ آبان ماه امسال در سازمان WPA در شهر مسکو در طول ۷ روز برگزار می شود که اتحادیه ورزشهای قدرتی جمهوری اسلامی ایران با دعوت رسمی آن سازمان حضور خواهد داشت.
اتحادیه ورزشهای قدرتی جمهوری اسلامی ایران از سال ۹۳ به طور مستقل زیر نظر سازمانهای جهانی پاورلیفتینگ در ایران فعالیت دارد.
جمهوری اسلامی ایران از سال ۲۰۱۳ تعداد ۷ کاپ قهرمانی نایب قهرمانی جهان و بیش از ۱۰ عنوان قهرمانی تیمی در تورنمت های مختلف بین المللی را به نام ایران در کارنامه خود دارد.
2+
بازدیدها : 468 بازدید

نظرات :

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.